💠خرید و نصب ۱۲۰ عدد زیر مخزنی بتنی سطل زباله در سطح شهر

0 80

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر؛ بهنام جباری با بیان اینکه یکی از اقداماتی که در دستور کار داریم خرید و نصب زیر مخزن‌های بتنی برای جانمایی مخازن زباله مکانیزه در محله‌ها و همچنین مکان‌های جدید و نصب آنها روی جداول است.

💠معاون خدمات شهری شهرداری باقرشهر با بیان اینکه زیر مخزنی ها به عنوان یکی از اجزای مبلمان شهری که در زیبا سازی خیابان ها و ساماندهی سطل های زباله شهری نقش مهمی دارند، اظهار داشت: امروزه مسأله زباله های شهری به یکی از معضلات مهم شهرنشینی تبدیل شده است. بنابراین توجه به وسایل و تجهیزاتی که برای جابجایی، انباشت، تفکیک و امحاء زباله ها کاربرد دارد نیز، اهمیت یافته است.

💠 سازه های بتنی علاوه بر زیبایی با توجه به کیفیت بالا ویژگی هایی چون دوام و استحکام بیشتر در مقابل عوامل فیزیکی و جوی، نصب سریع و آسان، عدم امکان سرقت، خراب نشدن چرخ های سطل های مکانیزه و… برخوردار هستند.

💠در همین زمینه این معاونت با کارشناسی ها و ارزیابی های انجام داده، ۱۲۰ عدد زیر مخزنی بتنی به همراه تعدادی مخازن زباله خریداری نموده که در نقاط مختلف سطح شهر با توجه به نیازسنجی محلات و معابر در آینده ای نزدیک جانمایی و مستقر خواهد نمود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.