بازدید شهردار باقرشهر از آمادگی نیروها و ستاد برف روبی شهرداری باقرشهر در پی بارش اولین برف زمستانی در باقرشهر

0 41

به‌ گزارش روابط‌ عمومی شهرداری باقرشهر،  صبح امروز محسن قضاتلو شهردار باقرشهر به همراه معاونین فنی و شهرسازی و خدمات شهری از ناوگان موتوری شهرداری و ستاد برف روبی بازدید بعمل آوردند و توصیه های لازم را در این خصوص ارایه کردند.

در حاشیه این بازدید شهردار باقرشهر از آمادگی کامل و همه جانبه ستاد مدیریت بحران شهرداری باقرشهر برای برف روبی و نمک پاشی معابر و خیابان‌ها خبر داد و گفت: شهرداری برای برف روبی و نمک پاشی معابر سطح شهر آمادگی کامل دارد و تمام توان خود را به کار می‌برد تا شهروندان در هنگام برف به مشکل بر نخورند.

وی در ادامه اظهار داشت: با توجه به شرایط آب و هوایی ، کلیه نیروی های اجرایی و ادوات ، تجهیزات و ماشین آلات برف روبی و همچنین نمک و شن کافی به منظور اقدامات پیشگیرانه و نظارت بر فضاهای آسیب پذیر شهری در هنگام بارش برف پیش بینی شده است.

شهردار باقرشهر از مردم خواست تا از پارک کردن خودرو در حاشیه خیابان ها و ریختن برف در معابر و کوچه ها در صورت سنگین تر شدن بارش ها و همچنین تردد غیر ضروری وسائط نقلیه در سطح شهر جهت کاهش بار ترافیکی خودداری کرده و با نیروهای خدماتی و اجرایی ستاد برف روبی شهرداری همکاری کنند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.