بازدید شهردار باقرشهر از روند اجرایی اقدامات شهرداری در طرح استقبال از بهار ۱۴۰۲ در باقرشهر

0 36

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، محسن قضاتلو شهردار باقرشهر در بازدید میدانی که از روند آماده سازی سطح شهر و اقدامات واحدهای مختلف شهرداری باقرشهر در راستای اجرای اهداف و برنامه ریزی های طرح استقبال از بهار انجام شد، اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی ستاد استقبال از بهار، مجموعه شهرداری در این ایام  اولویت کاری خود را درخدمت رسانی به شهروندان و استقبال شایسته از بهار ۱۴۰۲ در شهر قرارداده است.

وی در حاشیه بازدید میدانی اقدامات ستاد استقبال از بهار با تأکید بر اینکه فضاسازی محیطی، پاکیزگی شهری و زیباسازی از مهم‌ترین اقدامات ستاد استقبال از بهار است، افزود: در سال جدید به جهت تقارن بهار قرآن و بهار طبیعت با انجام فضاسازی گسترده به استقبال از سال جدید و ماه مبارک رمضان می رود.
محسن قضاتلو تصریح کرد: شهرداری در تلاش است تا با برنامه‌ریزی و آماده سازی شهر، شرایط لازم برای استفاده هر چه بهتر و مطلوب‌تر شهروندان و همچنین مسافران نوروزی از تجهیزات و امکانات بوستانها را در ایام نوروز و بهار ۱۴۰۱ فراهم نماید.
وی با بیان اینکه دقت، سرعت و کیفیت در انجام امور فراموش نشود، ابراز داشت: تکمیل پروژه‌های عمرانی، بهسازی ورودی شهر، رنگ‌آمیزی جداول، نظافت و جمع‌آوری نخاله های ساختمانی، پاک‌سازی و بهسازی پارک‌ها، فضاسازی و زیباسازی شهر و غیره از جمله اقدامات مهم این ستاد در سطح شهر است.
شهردار باقرشهر در پایان خاطرنشان کرد: مجموعه نیروهای خدمات شهری در این ایام بطور ویژه به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شهروندان و همچنین مسافران نوروزی هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.