بازدید شهردار باقرشهر از روند بازسازی خانه ژیمناستیک زنده یاد سعیدی

0 42

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، محسن قضاتلو شهردار باقرشهر با همراهی جمعی از مدیران شهرداری باقرشهر، عصر روز یک شنبه هفتم اسفندماه از روند بازسازی خانه ژیمناستیک زنده یاد سعیدی بازدید کردند.

شهردار باقرشهر با اشاره به پیشرفت ۹۰ درصدی روند بازسازی خانه ژیمناستیک، اظهار کرد: با پیگیری های فراوان همکاران مان در شهرداری باقرشهر، خانه ژیمناستیک زنده یاد سعیدی با وجود تعطیلی چند وقت اخیر ، خوشبختانه تعمیرات سالن به مراحل پایانی خود رسیده و طی هفته آینده و همزمان با میلاد حضرت مهدی (عج) به بهره برداری خواهد رسید.

محسن قضاتلو در این بازدید گفت: برای بازسازی خانه ژیمناستیک زنده یاد سعیدی با مساحت ۳۵۰۰ مترمربع، مبلغ چهار میلیارد ریال هزینه شده است.

وی با بیان اینکه ورزش ژیمناستیک به عنوان ورزش پایه باید دارای سالن اختصاصی برای خود باشد، افزود: خانه ژیمناستیک شهید سعیدی به عنوان یکی از مجهزترین سالن های ژیمناستیک در استان تهران، در باقرشهر احداث و  به علاقه مندان این رشته ورزشی اختصاص یافت تا مکانی جهت جذب، آموزش و استعداد یابی در سنین پایه در جنوب استان تهران در هر دو بخش دختران و پسران باشد.

وی در پایان با بیان اینکه خانه ژپمناستیک پس از بازسازی در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد، افزود: بازسازی سالن‌های ورزشی از برنامه‌های شهرداری و در راستای احیا، بهسازی و توسعه اماکن ورزشی شهر می باشد که پس از بازسازی به بهره‌برداری می رسند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.