برگزاری اولین جلسه کمیته تخصیص اعتبار شهرداری باقرشهر

0 59

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر اولین جلسه کمیته تخصیص اعتبار شهرداری باقرشهر با موضوع بررسی تخصیص بودجه اعتبارات جاری و عمرانی باحضور شهردار باقرشهر، معاونت اداری مالی، مدیر اداره امور مالی، مدیر اداره درآمد، مسئولان واحدهای طرح و برنامه،حسابداری، خزانه داری و کارشناسان امور مالی برگزار شد.

در این جلسه شهردار باقرشهر ضمن ارائه راهکارهای لازم در جهت تسریع پیشبرد پروژه های عمرانی، گفت: هدف اصلی این کمیته، نظارت دقیق بر هزینه کرد شهرداری و اعطای اعتبارات مشخص بر مبنای بودجه مصوب سال می‌باشد که یکی از فواید تشکیل این کمیته نظارت بر روند مالی شهرداری و نیز تخطی نکردن از بودجه مصوب سالانه است.

وی در ادامه گفت: در این جلسه روند درآمد شهرداری باقرشهر بررسی و بر اساس درآمد محقق، هزینه ها در دو قسمت جاری و عمرانی بررسی و تخصیص داده می شود.

وی در پایان تشکیل کمیته تخصیص اعتبار را یکی از اقدامات مهم راهبردی شهرداری باقرشهر برای نظام بخشی به هزینه‌ها و نیز لازمه اجرای صحیح برنامه‌های از پیش تعیین شده دانست و گفت: بدون تردید تشکیل این کمیته به عنوان یکی از موارد پیش‌بینی شده در بخشنامه ابلاغی استانداری تهران، از مهم‌ترین اقدامات راهبردی شهرداری باقرشهر برای شفافیت گزارش‌های مالی و نظام بخشی به مجموعه هزینه‌ها و عملکرد آن‌ها در چارچوب برنامه سالانه و بودجه مصوب خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.