برگزاری مسابقات قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش بخش کهریزک همزمان با تجهیز و بهره برداری از دارالقرآن عطر فاطمی

0 56

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر، مسابقات قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش بخش کهریزک، همزمان با تجهیز و بهره برداری از دارالقرآن عطر فاطمی با حضور امام جمعه باقرشهر و کهریزک، مدیران آموزش و پرورش، معاونت فرهنگی شهرداری باقرشهر و جمعی از فعالان قرآنی منطقه برگزار شد.

 

محسن قضاتلو شهردار باقرشهر در این خصوص گفت: به منظور تقویت و ترویج علوم قرآنی و آشنایی و آموزش کودکان ، نوجوانان، جوانان و شهروندان باقرشهری در کلیه رشته های قرآنی، اولین پایگاه و مرکز تخصصی قرآنی شهرداری باقرشهر در تاریخ ۲۴ بهمن ماه و به مناسبت ایام الله دهه فجر تجهیز و آغاز به کار نمود.

محسن قضاتلو یکی از مهمترین اهداف مورد پیگیری شهرداری باقرشهر را در سرفصل امور فرهنگی، توسعه مفاهیم و آموزه های قرآنی دانست و افزود: راه اندازی مهد قرآن و آموزش ویژه خواهران و برادران در تمام سنین از جمله برنامه های متنوعی است که در این راستا در این دارالقرآن با همکاری آستان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار خواهد شد که همزمان با تجهیز و راه اندازی این مجموعه مسابقات قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش بخش کهریزک نیز در این مکان برگزار گردید.

گفتنی است مسابقات قرآن ، عترت و نماز از سری مسابقات فرهنگی است که دانش آموزان به صورت داوطلبانه می توانند در آن ثبت نام کرده و شرکت نمایند. هدف از برگزاری این مسابقه جذب شدن دانش آموزان به انجام  فعالیت های دینی و درنتیجه آن شکل گیری هویت مذهبی آن هاست

 

همچنین لازم به ذکر است علاقمندان به یادگیری و آموزش تخصصی قرآن کریم جهت ثبت نام می توانند به آدرس: باقرشهر، کوی دانش، جنب بوستان ۹ دی ، ساختمان دارالقرآن عطر فاطمی از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ ال ۱۷ مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۹۰۲۹۴۰۰۵۵۳ تماس بگیرند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.