پرچم کشور فلسطین در باقرشهر برافراشته شد

0 126
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛
آیین برافراشته شدن پرچم کشور مظلوم و ستمدیده فلسطین در باقرشهر با حضور سعید استادفرج شهردار باقرشهر ، سرگرد حیدری جانشین سپاه ناحیه حضرت روح الله، عین اله آقاپور ، حسین گراوند و حسین ابراهیمی نائب رئیس و اعضای شورای شهر ، معاونین اداری مالی، فرهنگی اجتماعی و فنی عمرانی و شهرسازی ، نمایندگانی از بخشداری کهریزک، پرسنل کلانتری ۱۷۵ باقرشهر و همچنین مدیران و کارکنان شهرداری باقرشهر با رعایت دستورالعملهای بهداشتی برگزار گردید.
سعید استادفرج در مراسم  برافراشتن پرچم کشور مظلوم و ستمدیده فلسطین در باقرشهر گفت: ملت غیور و ستمدیده فهمیده اند تنها راه بازگشت به زادگاه خود، مقاومت و ایستادگی در مقابل رژیم منحوس و اشغالگر قدس است.
وی افزود: امروز پرچم مقاومت ، ایستادگی، شرف و تعهد به اسلام در دستان ملت مظلوم فلسطین است و آنان می دانند که هرگز نباید منتظر هر گونه کمک و همراهی از طرف کشورهای مرتجع و وابسته عرب باشند .
شهردار باقرشهر در ادامه گفت: از برکت اقدام ارزشمند و یادگار امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ،مسئله فلسطین نه تنها فراموش نشده بلکه در نظام بین الملل و صحنه جهانی و در میان امت اسلامی از جایگاه خاصی برخوردار است
وی ادامه داد: رژیم کودک کش و اشغال گر اسرائیل در طی ۷۰سال اشغالگری با حمایت آمریکای جنایتکار از هیچ اقدامی جهت انجام اعمال خباثت بار کوتاهی نکرده و نمیکند.
ایشان ادامه داد: این رژیم منحوس با حمله و آتش زدن قبله اول مسلمانان و شهادت جمعی از فلسطینیان ، قلب تمام مسلمانان را جریحه دار ساخته است
استادفرج ادامه داد: شهروندان باقرشهر همراه با دیگر مسلمانان جهان هرگز مسئله فلسطین و آزادی بیت المقدس و مسجد الاقصی را مورد غفلت قرار نمی دهند.
شهردار باقرشهر در ادامه به جنایات کشتار مردم بی دفاع افغانستان اشاره کرد و افزود:   جنایات گروه های منحرف در به خاک و خون کشیدن ملت شریف افغانستان ، اقدامی زشت و بر خلاف حقوق انسان هاست و ما آن را محکوم کرده و از مجامع بین المللی که داعیه دار حقوق برساند می خواهیم ، با محکوم کردن این جنایات ، از بروز جنایات دیگر جلوگیری نمایند .
در پایان مراسم شرکت کنندگان ضمن به آتش کشیدن پرچم اسرائیل غاصب و آمریکای جهانخوار ، شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل سر دادند.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.