استمرار طرح زنده‌گیری و جمع آوری سگ‌های بلاصاحب در باقرشهر

0 29

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، طرح زنده گیری وجمع آوری سگ های بلا صاحب در باقرشهر توسط معاونت خدمات شهری شهرداری باقرشهر مستمراً در حال پیگیری و اجرا می باشد.

بهنام جباری معاونت خدمات شهری شهرداری باقرشهر در این خصوص گفت: یکی از معضلاتی که در حال حاضر شهر های استان تهران با آن دسته پنجه نرم می کنند سگ های بلا صاحب هستند که مشکلات خاصی را در شهرها به وجود آورده اند، لذا در راستای رفع این موضوع طرح زنده گیری سگ های بلاصاحب در باقرشهر اجرا گردید ونسبت به جمع آوری آنها اقدام گردید.

وی از استمرار طرح زنده گیری سگ های بلاصاحب خبرداد و گفت: با توجه به تماس‌های واصله همشهریان که به وجود سگ‌های بلاصاحب در شهر معترض هستند و بر اساس مفاد بند ۱۵ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها، جمع‌آوری حیوانات بدون صاحب و دفع حیوانات مریض و مزاحم جز وظایف شهرداری‌هاست.

بهنام جباری افزود: با توجه به مشکلاتی که سگ‌های ولگرد برای شهروندان ایجاد کرده‌اند معاونت خدمات شهری شهرداری باقرشهر طرح جمع‌آوری و ساماندهی سگ‌های بلاصاحب را در طول سال پیگیری و اجرا می‌کند.

وی در پایان افزود: این طرح به صورت مستمر تا پایان سال انجام خواهد گرفت وشهروندان درصورت مشاهده تجمع سگ ها در سطح شهر می توانند با شماره ی ۱۳۷ تماس گرفته تا به سرعت درخصوص جمع آوری سگهای بلاصاحب اقدام گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.