بازدید شهردار باقرشهر از سردخانه میوه و مواد غذایی ظفر

0 34

شهردار باقرشهر با همراهی جمعی از مدیران شهرداری از سردخانه میوه و مواد غذایی ظفر بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، دکتر قضاتلو شهردار باقرشهر با همراهی جمعی از مدیران شهرداری از بخش های مختلف این سردخانه بازدید و از نزدیک در جریان روند انبار و توزیع محصولات کشاورزی، میوه و مواد غذایی قرار گرفت.

دکتر قضاتلو گفت : این سردخانه پذیرای محصولات کشاورزی، میوه و مواد پروتئینی است، بنابراین کیفیت ارائه خدمات این سردخانه باید به گونه‌ای باشد که محصولات با کیفیت در این سردخانه حفظ و نگهداری گردند  و به دست‌ شهروندان و مصرف کنندگان برسد و همین امر لزوم مراقبت و سلامت این سردخانه  را دوچندان می‌کند.

وی در ادامه تصریح کرد: عملکرد شهرداری در یک سال گذشته و تعاملی که با صنایع داشته است، بسیار مطلوب و خوب بوده است، اما باید تعامل با صنایع بیشتر گردد.

گفتنی است سردخانه ظفر جهت ارائه خدمات نگهداری کالا، جداسازی، درجه بندی و بسته بندی با بالاترین استانداردهای جهانی در سال ۱۳۹۸ درفاصله ۱۰ دقیقه ای از بازار اصلی میوه و تره بار تهران و در باقرشهر   تاسیس گردید. از این مجموعه می توان به عنوان نزدیک ترین سردخانه تازه تاسیس و مدرن به شهر تهران نام برد که در کاهش هزینه ها در شرایط خاص فعلی کمک شایان توجهی به مصرف کنندگان به ویژه شهروندان تهرانی خواهد نمود.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.