بانوان باقرشهری برای هوای پاک در بوستان فدک رکاب زدند

0 28

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، به همت معاونت خدمات شهری شهرداری باقرشهر در روز پنج شنبه ۲۹ دی ماه به مناسبت روز هوای پاک مسابقه دوچرخه‌ سواری ویژه بانوان در رده های سنی مختلف از ساعت ۱۰ صبح با حضور علاقمندان به این رشته ورزشی در بوستان فدک (بانوان) با همکاری شرکت نفت بهران  و شرکت برق ری برگزار شد.

بهنام جباری معاونت خدمات شهری شهرداری باقرشهر با اعلام این خبر، هدف از برگزاری این مسابقه را ترویج فرهنگ حفظ محیط زیست و اهمیت برخورداری از هوای پاک عنوان نمود و گفت: فرهنگ استفاده از دوچرخه در کاهش آلودگی هوا تاثیر بسزایی داشته و با پیگیری این مسئله به صورت جدی، کمک بزرگی به حفظ محیط زیست خواهیم کرد.

وی گفت: در این مسابقه که ویژه بانوان و در مسیر پیست دوچرخه سواری بوستان فدک برگزار شد؛ بانوان باقرشهری برای هوای پاک و به منظور ترویج فرهنگ استفاده از وسایلی همچون دوچرخه و خودروهای عمومی به جای خودروهای شخصی طول مسیر را رکاب زدند.

جباری با اشاره به اینکه حفظ محیط زیست یک وظیفه ملی است، گفت: همه ما در مقابل محیط زیست مسئولیم و برای حفاظت از آن نباید از هیچ تلاشی کوتاهی کنیم.

در پایان این مسابقه به ۵ نفر برتر با حضور مدیر عامل و عوامل شرکت نفت بهران جوایز نفیسی اهدا شد و همچنین به سایر شرکت‌کنندگان نیز به رسم یادبود جوایزی دریافت نمودند.

لازم به ذکر است در این مراسم از همکاران پیشکسوت دوچرخه سواری شهرداری باقرشهر تقدیر و به رسم یادبود جوایزی اهدا گردید.

گفتنی است هفته هوای پاک از ۲۴ تا ۳۰ دی ماه ۱۴۰۱ با شعار محوری «تحقق هوای پاک، حقوق عامه، اراده ملی» برگزار گردید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.