تئاتر “دعوتنامه” در باقرشهر بر روی صحنه رفت

0 29

💠به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر؛ تئاتر “دعوتنامه” به همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری باقرشهر به مدت ۱۰ شب در سطح بخش کهریزک بر روی صحنه رفت

💠تئاتر ” دعوتنامه” به نویسندگی و کارگردانی باقر صمدی؛ نمایشی است با محوریت جوان ایرانی و پل ارتباطی بین نسل امروز و دیروز که خانمها رزیتا صالحی، زهرا عرب، هانیه سیداحمدی، محدثه رجبی، دریا نوری، مبینا مظفری، حنانه جعفری نیا و مریم شانقی در آن به ایفای نقش پرداخته اند

💠باقر صمدی مدیر فرهنگی شهرداری باقرشهر و کارگردان این نمایش درباره موضوع داستان تئاتر ” دعوتنامه” توضیح داد: داستان این نمایش در خصوص کتابی است که بدست دانشجویی بنام شیما می رسد. کتاب درباره نامه های بچه های زمان جنگ به رزمندگان است و متقابلا” جواب رزمندگان.

💠 در این کتاب رزمنده ای بنام سعید با ارسال نامه ای به یک دختر ۹ ساله به نام معصومه از او دعوت کرده است در زمان حال که سالها از جنگ گذشته به آمفی تئاتر خوابگاه دختران دانشجو بیاید و ..

💠وی افزود: تئاتر ” دعوتنامه” موضوع روز جامعه ما است که در آن سعی شده است یک پل ارتباطی بین جوانان نسل امروز با نسل گذشته برقرار نماید. این نماش حاوی یک پیام مهم است و آن پیام این است که ” یک گامی در زمان گذشته توسط جوانان برداشته شده و به دنبال ساختن ایرانی مقتدر و پویا بوده است و جوان امروزی نیز باید این راه را ادامه دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.