شهردار باقرشهر: از اجرای برنامه های مشترک فرهنگی با سپاه استقبال می کنیم

0 23

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، سرهنگ ابوذر مهدلو معاونت فرهنگی سپاه حضرت سید الشهدا استان تهران، ضمن حضور در دفتر شهردار باقرشهر با وی دیدار و درباره انجام برنامه های فرهنگی مشترک گفت وگو کردند.

سرهنگ مهدلو در این نشست با بیان اینکه شهرداری باقرشهر، تاکنون در حوزه های مختلف از جمله در حوزه فرهنگی اقدامات خوبی را انجام داده است، گفت: این آمادگی را داریم که این همکاری و تعاملات به صورت گسترده‌تر و بیشتر از گذشته ادامه یابد. امیدواریم امسال بتوانیم در ایام الله دهه فجر با همکاری شهرداری مراسمات خوبی را برگزار نمائیم.

شهردار باقرشهر نیز ضمن تقدیر از خدمات سپاه در صیانت از امنیت کشور، افزود: شهرداری یک نهاد خدمتگزار است و در هر سنگری که لازم باشد فعالیت خواهد کرد، در همین راستا از ظرفیت سپاه در راستای اجرای کارهای مشترک در حوزه های فرهنگی و اجتماعی استفاده خواهیم کرد تا شاهد تاثیرات بیشتر اینگونه اقدامات در جامعه باشیم.

دکتر قضاتلو خاطر نشان کرد: حرکت در راستای توسعه فرهنگی باقرشهر با اجرای برنامه های فرهنگی و مشارکتی با معاونت فرهنگی سپاه حضرت سیدالشهدا از برنامه های مهم، آینده این شهرداری خواهد بود.

وی تعاملات فرهنگی و اجتماعی با سپاه را یکی از ضروریات مهم شهرداری برشمرد و گفت: برای کمک به کمتر شدن معضلات اجتماعی و توسعه فرهنگ اسلامی و حمایت از سپاه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.