شهردار باقرشهر: عملیات لکه گیری و آسفالت معابر باقرشهر به زودی آغاز می شود

0 33

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، در راستای بهبود عبور و مرور و مناسب‌ سازی سطوح با هدف خدمت رسانی شایسته به شهروندان و تسهیل در امر تردد وسایل نقلیه عملیات لکه گیری آسفالت در معابر و خیابان های سطح شهر پس از کاهش آلودگی هوا و اجازه پخت آسفالت به کارخانه های آسفالت به زودی آغاز می‌شود‌.

شهردار باقرشهر در این رابطه گفت: با توجه به دغدغه ها و مطالبات بحق شهروندان و مطابق وعده قبلی، در اولین  فرصت پس از بازگشایی کارخانجات آسفالت که بر اساس مصوبات کارگروه آلودگی هوا تعطیل شده بودند، عملیات آسفالت معابر سطح شهر نیز آغاز خواهد شد.

شهردار باقرشهر در ادامه اظهار  داشت: با توجه به انجام حفاری های زیاد در سطح شهر جهت لوله گذاری و رفع حوادث، آسفالت بعضی از خیابان ها و معابر سطح شهر وضعیت مناسبی ندارد، بر این اساس شهرداری جهت ترمیم نوار حفاری ها و حفظ سلامت و ایمنی شهروندان و وسایل نقلیه،  اصلاح و لکه گیری آسفالت معابر را در دستور کار قرار داده است و ان شا الله به زودی آسفالت معابر سطح شهر اصلاح خواهد شد.

شهردار باقرشهر در پایان گفت: تمام معابر سطح شهر که نیاز به ترمیم و لکه گیری آسفالت دارند، شناسایی و عملیات لکه گیری آسفالت این معابر به زودی اجرا خواهد شد. در همین راستا آسفالت معابر خاکی شهرک دانش(چرم سازی)، ترمیم نوار حفاری های معابر سطح شهر، پروژه ترمیم و لکه گیری بلوار پژوهشگاه ‌و سفیر امید و پروژه تراش و آسفالت قسمتی از بلوار شهید رجایی از جمله اقداماتی است که منتظر کاهش آلودگی هوا و اجازه پخت آسفالت به کارخانه های آسفالت هستیم تا این پروژه ها اجرا گردد.

گفتنی است شهروندان باقرشهری می‌توانند در صورت مشاهده خرابی‌ آسفالت محل سکونت خود با شماره  ۱۳۷ تماس گرفته و آدرس مکان مورد نظر را به شهرداری اعلام نمایند تا در اسرع وقت نسبت به ترمیم و لکه گیری آسفالت این اماکن اقدام گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.