مراسم تجلیل از مدیران بسیجی شهرداری باقرشهر برگزار شد

0 63

💠به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر؛ به مناسبت هفته بسیج طی مراسمی از مدیران بسیجی شهرداری باقرشهر تجلیل شد.

💠شهردار باقرشهر در آیین تجلیل با تبریک هفته بسیج و اشاره به جایگاه والای بسیجیان اظهار داشت: خدمت صادقانه به مردم و گره گشایی از مشکلات آنان در مجموعه شهرداری کم تر از جهاد در راه خدا نیست و بر لزوم توجه هر چه بیشتر به رفع مشکلات شهروندان تاکید کرد.

💠محسن قضاتلو عنوان کرد: نهادینه سازی تفکر و روحیه بسیجی و ایثار در مجموعه شهرداری نخستین تعهد این سازمان در قبال مردم می باشد.

💠وی افزود: بسیجیان باید همواره با داشتن تفکرات و اندیشه‌های بسیجی در ارائه خدمت به شهروندان تلاش دو چندان داشته باشند .

💠جواد مغروری فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید آزادفرد نیز با تشکر از همکاری شهردار و دیگر مسئولان در برپایی برنامه های هفته بسیج به ارائه آمار و عملکرد پایگاه پرداخت و با اشاره به فرمان تاریخی معمار کبیر انقلاب اسلامی مبنی بر تشکیل بسیج در آذر ۵۸ ادامه داد: بسیج یک ارزش است، بسیج از مردم و رهبری الهی ولی فقیه بهره می‌برد و بسیجیان سربازان آماده و جان برکف رهبری هستند و تکریم بسیج احترام به مردانگی و مروت است و گرامیداشت هفته بسیج پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده کشور است.

💠وی خاطرنشان کرد: باید با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و تقویت روحیه بسیجی همواره در راستای خدمت به نظام جمهوری اسلامی و جلب رضایت مردم گام برداریم.

💠گفتنی است در خاتمه این مراسم از مدیران بسیجی شهرداری باقرشهر با اهدای لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.