نشست دوره ای مدیران شهرداری باقرشهر برگزار شد

0 35

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر؛ نشست دوره ای مدیران شهرداری باقرشهر به ریاست دکتر محسن قضاتلو شهردار باقرشهر در خصوص ارزیابی عملکرد معاونت ها و واحدهای شهرداری در سالن جلسات شهید سلیمانی برگزار شد.

در این جلسه دکتر قضاتلو ضمن تشکر از واحد طرح و برنامه و معاونت خدمات شهر در خصوص ارائه و پایش نظرسنجی از شهروندان و کارکنان شهرداری، اظهار داشت: میزان رضایتمندی شهروندان از عملکرد شهرداری باقرشهر در سه بخش فعالیتهای عمرانی و ترافیکی، اجتماعی و فرهنگی وخدماتی و رفاهی  به تفکیک در این نظر سنجی مورد بررسی قرار گرفته است و نتایج حاکی از این است که شهروندان از فعالیتهای شهرداری رضایتی نسبی داشته اند. موارد استنتاج شده در این نظرسنجی در اختیار معاونتها قرار خواهدگرفت تا در یک سال آینده در ضمیته مواردی که شهروندان رضایت کمتری داشته اند فعالیتها و برنامه ریزی های بهتری صورت گیرد تا رضایت شهروندان به حد مطلوب برسد.

وی در ادامه با بیان اینکه جلب رضایت و اقناع شهروندان و ارباب رجوع باید توسط مدیران شهرداری به نحو احسن و شایسته اجرا گردد و مدیران باید در جهت رفع مشکلات و کاستی های شهروندان تمام تلاش خویش را به کار گیرند، افزود: معاونین و مدیران باید با برنامه ریزی و پیگیری مستمر، خواسته های  و اولویت‌های شهروندان را اجرا نمایند و باید از مراجعه شهروندان برای ملاقات های عمومی جهت کوچکترین کارهای اداری کاسته گردد. باید تکریم ارباب رجوع و تلاش برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان در دستورکار تمامی مدیران شهرداری قرار گیرد و هرگونه قصور و کوتاهی در این راه غیر قابل قبول و گذشت نخواهد بود.

شهردار باقرشهر در پایان گفت: در راستای بهبود فعالیت ها و ارتقاء خدمات حوزه های مختلف شهرداری، باید عملکرد تمامی واحدها به صورت ویژه و اختصاصی ، با نگاهی جدید مورد ارزیابی و بررسی قرار گیرد. تمامی مدیران و مسئولین جهت افزایش اثر بخشی ،کارایی و بهبود عملکرد کارمندان برای رسیدن به اهداف سازمانی باید وظایف سازمانی برای آنان تعریف نمایند و در طول سال با توجه به وظایف تعریف شده کارکنان را مورد پایش و نظارت قراداده و ارزیابی نمایند. بنابراین نظام تشویق و پرداخت کارکنان براساس این ارزیابی ها صورت خواهد پذیرفت پس باید سازوکاری جدید برای ارزیابی ادارات و واحدها تعریف گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.