💠شهردار باقرشهر؛ مهمترین راهبرد شهرداری باقرشهر در شهرسازی، استفاده از ظرفیت های قانونی به نفع شهروندان است

0 112

💠به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر؛ دکتر محسن قضاتلو مهمترین راهبرد شهرداری در حوزه شهرسازی، برای ارتقا شاخص های کمی و کیفی شهری را، استفاده از تمامی ظرفیت های قانونی به نفع شهروندان دانست .

💠وی در اینباره گفت: بررسی قوانین شهرسازی از هر بعدی، منتج به رعایت حقوق شهروندان و آسایش و آرامش و البته تامین امنیت ایشان در حوزه کالبدی و روانشناختی است.

💠شهردار باقرشهر تاکید کرد: استفاده از این ظرفیت، مهم ترین راهبرد شهرداری در ارتقاء شاخص های کمی و کیفی حوزه شهرسازی و معماری است و ما نباید از آن غفلت کنیم، اینکه مردم ولی نعمتان ما هستند شعاری نیست که بخواهد با گذشت زمان، رنگ تکراری بگیرد، بلکه توصیه ای از بزرگان انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، برای مدیرانی که ادعای خدمت به مردم را دارند یک وظیفه خدمتی است.

💠شهردار باقرشهر در ادامه گفت: مردم به تناسب نیازهایشان از ارگان هایی مانند شهرداری توقع خدمت دارند و این خدمت وقتی جامه قانونمداری بر تن کند می تواند تکریم مردم و احقاق حق همه طبقات اجتماعی را در بر داشته باشد.

💠قضاتلو تاکید کرد: مردم همیشه جلوتر از ما حرکت می کنند، به این معنی که آن ها خدمات بیشتر و به روزتری می خواهند؛ حلقه اتصال ما و مردم در خدمتگزاری، قوانینی است که براساس حق و نیاز مردم وضع شده است. خط کش و تزار ما در خدمت رسانی به مردم قانون است.

💠ایشان با تاکید بر اجرای دقیق قوانین، بر برخورد با قانون شکنان تاکید کرد و گفت: هر قانون شکنی از سوی افراد خاطی و سودجو که تضییع حقوق شهروندی مردم را در پی داشته باشد، با دقت از سوی کارشناسان و مامورین شهرداری کنترل می شود و ما در حد توان اجازه نمی دهیم حقی از شهروندانمان تضییع شود. بدیهی است مشارکت مردم در این خصوص ، بازوی توانمند ما در مدیریت شهری است.

💠محسن قضاتلو از شهروندان خواست در مراجعه به شهرداری، قوانین مربوط به کار خود را از کارشناسان شهرداری سوال کنند و با بینش صحیح، امورات خود را پیگیری کنند و چنانچه شاهد تضییع حقی از خود مانند ساخت و ساز غیرمجاز افراد سودجو و شهروندنما و مواردی از این دست بودند، با مراجعه به حراست و بازرسی شهرداری، خواهان رسیدگی به این امر باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.