💠نشست عیدانه مدیران و کارکنان معاونت های فنی و عمرانی و شهرسازی با شهردار باقرشهر

0 94

💠به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر؛ دکتر قضاتلو در این دیدار با تبریک سال نو و حلول ماه مبارک رمضان، با اشاره به ۱۱۰ روز مدیریت خود در شهرداری گفت: مدیران و کارکنان در شهرداری یک تیم جهادی و خدماتی را تشکیل می دهند، و این تیم اولین هدفش باید مرتفع کردن مشکلات و پیگیری حوائج شهروندان باشد.

💠شهردار باقرشهر تاکید کرد: کارکنان با سعه صدر و خوشروئی با شهروندان برخورد نمایند و همواره تکریم ارباب رجوع را مد نظر قرار داده و با پاسخگویی به موقع، موجبات رضایت شهروندان و مراجعین را فراهم آورند.

💠شهردار باقرشهر افزود: با توجه به‌ تغییرات انجام شده در واحدهای شهرسازی و گشت ساختمانی، میزان تخلفات به شکل چشمگیری کاهش یافته است.

💠وی به حضور نیروهای مستعد و کاردان در شهرداری اشاره کرد و افزود: از حیث نیروی انسانی و متخصص در وضعیت مطلوبی هستیم و بر اساس نظر دستگاه های نظارتی، شیب سلامت اداری در بین کارکنان شهرداری در وضعیت قابل قبولی فرار دارد.

💠قضاتلو در مورد آخرین وضعیت پروژه های عمرانی گفت: در صدد هستیم فاز یک پارکینگ طبقاتی را در نیمه اول سالجاری آماده بهره برداری کنیم.

💠وی در مورد میدان واقع در بلوار شهید چله دوان گفت: مجوزهای لازم برای ایجاد این میدان از کمیسیون ترافیک شهرستان اخذ شده و تملکات آن به صورت کامل انجام شده است و شهرداری منطقه ۱۹ به زودی اقدامات لازم برای احداث میدان فوق را آغاز خواهد کرد.

💠ایشان در ادامه گفت: مدیران و کارکنان می بایست نسبت به اقناع شهروندان بر اساس قوانین اقدام نمایند و تا زمانیکه این امر صورت نپذیرد مسائل و مشکلات باقی خواهد ماند و مدیران در حوزه وظایف محوله می بایست در حد توان و قانونمند نسبت به اجابت قانونی مطالبات شهروندان اقدام نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.