نجات ۵ نفر از میان دود و آتش در عملیات اطفاء حریق منزل مسکونی روستای قمصر 

با حضور به موقع آتش نشانان شهرداری باقرشهر ۵ نفر از اهالی روستای قمصر از میان دود و آتش در ساختمان دچار حریق نجات داده شدند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، عصر روز جمعه 21 اردیبهشت ماه خبر آتش سوزی یک خانه مسکونی در روستای قمصر به آتش نشانی باقرشهر اعلام شد که سریعاً تیم های عملیاتی آتش نشانی از ایستگاه های شهیدان سفلایی و عبدالمحمد به محل حادثه واقع در خیابان شهید محمودی روستای قمصر اعزام شدند.

در بررسی های اولیه مشخص شد طبقه اول یک ساختمان 3 طبقه دچار حریق شده است و در حین عملیات اطفاء نیز مشخص گردید به دلیل دود و حرارت حاصل از این آتش سوزی، ۵ نفر از ساکنین (شامل دونفر خانم میانسال و 3 کودک ۶ و ۵ساله و ۶ماهه) در داخل واحد ها‌ی مسکونی در طبقات فوقانی محبوس و گرفتار دودزدگی شده اند که سریعاً توسط آتش نشانان عملیات نجات انجام و محبوسین خارج و به محل امن منتقل شدند که خوشبختانه پس از انجام اقدامات اولیه امدادی توسط عوامل زحمتکش اورژانس حال همگی خوب و نیازی برای اعزام به بیمارستان نداشتند.

آتش نشانان نیز با تلاش فراوان پس از به کنترل درآمدن شعله‌های آتش و جلوگیری از سرایت و پیشروی آن به طبقات فوقانی و پس از ایمن سازی محل به ایستگاه های خود بازگشتند.  

نوشته های اخیر

دسته بندی ها