تأکید فرماندار ویژه ری بر کارایی و اثربخشی پروژه‌های در حال اجرا در باقرشهر

فرماندار ویژه شهرستان ری در بازدید از پروژه‌های عمرانی سطح شهر باقرشهر گفت: پروژه‌های در حال اجرا در باقرشهر بسیار قوی، اثربخش و با کارایی بالا است که رضایت عمومی مردم را در پی دارد.

به گزارش روابط‌عمومی شهرداری باقرشهر، مهدی باب‌الحوائجی در بازدید از پروژه‌های عمرانی سطح شهر باقرشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز با حضور شهردار شهر باقرشهر از پروژه‌های در دست اقدام شهرداری که قابل افتتاح است بازدید به عمل آمد لذا لازم می‌دانم که از زحمات شهردار محترم و کارکنان شهرداری باقرشهر تقدیر و تشکر نمایم.

 وی افزود: در میزهای خدمتی که در شهر باقرشهر در این ایام انتخابات برگزار شد، برخی پروژه‌های در حال اجرا در باقرشهر جزو مطالبات مردمی بود.

 فرماندار ویژه شهرستان ری در ادامه گفت: پروژه‌هایی اعم از احداث پل شهید جعفرزادگان و همچنین اصلاحات هندسی سطح شهر که با هدف کاهش بار ترافیکی شهر باقرشهر در حال اجرا است.

 باب‌الحوائجی در پایان خاطرنشان کرد: در بازدیدی که از سطح شهر به عمل آمد مشخص شد که پروژه‌های در حال اجرا در باقرشهر بسیار قوی، اثربخش و با کارایی بالا است که رضایت عمومی مردم را در پی دارد که به نوبه خود از شهردار و کارکنان شهرداری تقدیر و تشکر می‌نمایم.