جشن بزرگ مهمانی غدیر در باقرشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، جشن بزرگ مهمانی غدیر در مقابل مصلی باقرشهر با حضور پرشور شهروندان برگزار شد.

گفتنی است امسال برای اولین‌بار مهمانی و جشن بزرگ عید غدیر با برپایی حدود 50 غرفه فرهنگی، پذیرایی، کتاب و... در باقرشهر برگزار شد.

 

باقرشهر میزبان نخستین ‌و بزرگترین جشن "مهمانی غدیر" 

تأکید شهردار باقرشهر بر پیگیری حقوق از دست رفته مردم / پای کار مردم باقرشهر ایستاده‌ایم

شهردار باقرشهر از برگزاری نخستین جشن بزرگ "مهمانی غدیر" در باقرشهر با حضور پرشور و چشمگیر مردم خبر داد و گفت: پای کار مردم باقرشهر ایستاده‌ام و در مجموعه شهرداری امیدواریم از این پس روزهای بسیار بهتری را در پیش داشته باشیم و پیگیر حقوق از دست رفته باقرشهر هستیم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، مرتضی همتی شامگاه دوشنبه، در جشن بزرگ مهمانی غدیر که با حضور پرشور مردم باقرشهر برگزار شد، ضمن تبریک عید سعید غدیر، اظهار داشت: بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب، ما باید پیش از این‌ها، به موضوع غدیر می‌پرداختیم،  زیرا که  غدیر  پیامی دارد که بسیار قابل توجه و حتی مقدم بر محرم است و اگر به درستی به غدیر و پیامش توجه می‌شد، شاید در محرم چنین اتفاقی رخ نمی‌داد.
وی ضمن تقدیر از حضور گرم و صمیمانه شهروندان در این برنامه که برای نخستین بار در باقرشهر برگزار شد، افزود: "مهمانی غدیر" برای نخستین بار در باقرشهر، به صورت متمرکز و منسجم با همکاری پایگاه‌های بسیج، سپاه، مساجد، گروه‌های جهادی و همچنین هیئت‌های مذهبی با مدیریت امام جمعه باقرشهر به عنوان رئیس قرارگاه فرهنگی و رئیس شورای فرهنگ عمومی برگزار شد.
وی افزود: امروز بیش از 50 غرفه ‌و موکب در محل جشن بزرگ "مهمانی غدیر" به منظور ارائه خدمات فرهنگی و پذیرایی از شهروندان ولایت مدار باقرشهر مستقر شدند.
شهردار باقرشهر در ادامه با بیان اینکه حضور مردم مهر تأییدی بر برگزاری این گونه مراسمات ارزشمند و مردمی است، گفت: در مجموعه مدیریت شهری از این حضور، توجه و مهر صمیمانه مردم انرژی می‌گیریم و از این پس با همت بیشتر در جهت خدمت به مردم گام بر می‌داریم.
همتی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در جهت توسعه شهر ابراز داشت: در شهر باقرشهر حقوق مردم با وجود زحماتی که پیش از این کشیده شده، به دلایل مختلف مغفول مانده بود و در واقع حقوق مردم معطل بود.
وی با تأکید براینکه درصدد هستیم که حقوق مردم در جای و وقت مناسب مطالبه شود، ادامه داد: در سال گذشته پیگیر حقوق از دست رفته باقرشهر بودیم و نزدیک به 400 میلیارد تومان پروژه عمرانی در سطح شهر در حال اجراست که از محل مطالبات مغفول مانده باقرشهر تأمین شده است.
همتی با تقدیر از ابراز لطف و محبت مردم، افزود: در شهرداری تلاش می‌کنیم تا وظایف را به بهترین نحو اجرایی کنیم و در این راستا پای کار مردم باقرشهر ایستاده‌ایم و از شما شهروندان درخواست داریم برای کار با قوت در خدمت‌رسانی به مردم و خدمتگزاری بهتر ما را یاری کنید.
شهردار باقرشهر در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم از این پس روزهای بسیار بهتری را در این شهر در پیش داشته باشیم.

 

روایت امام جمعه باقرشهر از سرافرازی در برگزاری جشن بزرگ مهمانی غدیر

امام جمعه باقرشهر گفت: جشن بزرگ مهمانی غدیر باقرشهر برنامه‌ محوری عید غدیر است که زیرساخت‌های آن توسط مجموعه شهرداری باقرشهر اجرایی و با محتوی بسیار خوب موجبات سرافرازی برگزار کنندگان را فراهم کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، حجت الاسلام باقری امام جمعه باقرشهر در حاشیه برگزاری جشن بزرگ مهمانی غدیر در جمع خبرنگاران، ضمن تبریک عید سعید غدیر و تقدیر از زحمات مجموعه مدیریت شهری باقرشهر، اظهار داشت: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده مقرر شد، جشن ‌عید غدیر در جای جای منطقه برگزار شود.
وی افزود: جشن بزرگ مهمانی غدیر یکی از برنامه‌های محوری عید غدیر است که با همکاری تمامی دستگاه‌ها، نهاد‌ها، شرکت‌های خصوصی، گروه‌های جهادی و ... در مقابل مصلی باقرشهر برگزار شد.
امام جمعه باقرشهر در ادامه گفت: اجرای موکب‌ها، غرفه‌ها و زیرساخت‌های برگزاری این مراسم توسط مجموعه شهرداری باقرشهر به خوبی اجرایی شد.
حجت الاسلام باقری در پایان خاطر نشان کرد: این مراسم با محتوای بسیار خوب و مناسب برگزار شد و سازوکار این جشن و حضور پرشور مردم به گونه ای بود که موجبات سرافرازی برگزار کنندگان و  قرارگاه فرهنگی فراهم کرد.